Administrasjon

CODA Oslo International Dance Festival 
Postboks 513 Sentrum, 0105 Oslo 
Vulkan 1, 0182 Oslo, Dansens Hus 
Telefon: (+47) 464 12 150
E-post: post@codadancefest.no
 

Stine Nilsen Festivaldirektør & kunstnerisk leder
Stine Nilsen
stine@codadancefest.no





 

Lise Nordal Artistic Curator CODA 2017
Lise Nordal





 

Associate Artistic Curator​ CODA 2017
Eckhard Thiemann





 

Administrasjonssjef
Live Rosenvinge Jackson
live@codadancefest.no




 

Markedssjef
Elisabeth de Lange
elisabeth@codadancefest.no




 

Produsent
Grethe Brækkan
grethe@codadancefest.no




 

Teknisk sjef
Stefan Dombek
stefan@codadancefest.no






Logistikk- og frivillighetskoordinator
Ingeborg Husbyn Aarsand
ingeborg@codadancefest.no


Regnskap
Anne Hilde Ødegård


Foto: Tale K. Hendnes / Dansens Hus